Strefa klienta
Używamy cookies. Informacje
Nowe rozwiązania w usługach Arrows Service s.c. na rok 2017

Szanowni Państwo,

Zbliżamy się do końca roku 2016, dlatego pragniemy podziękować za dotychczasową współpracę z Arrows Service s.c. i okazane nam zaufanie.

Rok 2017 będzie kolejnym rokiem gdy nasze ceny nie ulegną zmianie pomimo wzrostu kosztów pracy i rozszerzaniu pakietu świadczonych usług. Zmiany służą utrzymaniu najwyższej jakości obsługi, z uwzględnieniem trendów i nowych wymagań rynkowych.

Serwis lokalny.

Usługa Next Day 30: oprócz standardowych usług kurierskich, rozwijamy usługę taniej dostawy na terenie Warszawy na  dzień następny. Usługa obejmuje  przesyłki o wadze do 30 kg z gwarantowaną dostawą do końca następnego dnia roboczego.

Serwis krajowy.

Krajowe usługi ekspresowe: firma Arrows Service s.c. we współpracy z UPS dokonała usprawnień w serwisie krajowym polegających na wprowadzeniu wcześniejszych godzin doręczeń dla ponad 25 tys. kodów pocztowych w Polsce. Dzięki tej zmianie w większości kodów pocztowych przesyłki w usłudze Expres Kurierski będą doręczane do godziny 10:30 ( zamiast do 12:00), a w usłudze Expres do godziny 12:00 lub 14:00- na obszarze 86% kodów pocztowych w Polsce.

Dla pozostałych 14% kodów pocztowych, usługa Expres będzie oferowana, tak jak dotychczas, do końca dnia roboczego.

Krajowe etykiety adresowe: wprowadzamy elektroniczne generowanie etykiet krajowych jako standard, co pozwoli klientom na stworzenie własnej bazy kontrahentów, śledzenie drogi przesyłek i właściwe przyporządkowanie usług. Generowanie etykiet adresowych możliwe jest w programie ACS  na stronie www.arrows.com.pl w zakładce ArrowsClientService. W celu uzyskania dostępu do programu ACS prosimy o kontakt z BOK Arrows Service s.c. (22-515-13-00 lub biuro@arrows.com.pl).

Wysyłka przesyłek na etykietach ręcznych będzie dalej możliwa za dodatkową opłatą.    

Access Point: lokalizacje krajowe Access Point to łatwo dostępne miejsca, w których klienci mogą odbierać bądź nadać paczki, korzystać z usługi Przesyłka za pobraniem oraz dokonywać płatności kartą. Liczba Access Point na terenie Polski osiągnęła już 1200 lokalizacji.

Jeszcze raz dziękujemy za współpracę w 2016 roku i życzymy wielu sukcesów w Nowym Roku 2017.

Chcesz skorzystać z naszych usług. Proszę wypełnij formularz i wyślij zapytanie o ofertę.
FORMULARZ
Proszę wpisać informacje o przesyłce i wycenić wysyłkę.
WYCEŃ
Monitorowanie statusu przesyłki możliwe jest po wpisaniu pełnego numeru listu przewozowego
Wpisz numer przesyłki:
Aby wysłać przesyłkę proszę wypełnić formularz i czekać na przyjazd kuriera.
ZAMÓW
W celu otrzymania faktury za przesyłkę, proszę wypełnić formularz oraz podać numer przesyłki.
FORMULARZ
Tel.: 22-515-13-00
Fax: 22-515-13-10
Mobile 24h: 501-721-623
E-mail: biuro@arrows.com.pl
więcej na stronie kontakt >>